Wiadomości branżowe

Finał konkursu “I nie ma mocnych na Waszą klasę!”

I nie ma mocnych na klasę Ib z Publicznego Gimnazjum  im. K. K. Baczyńskiego z Bełchatowa! Uczniowie tej klasy zdobyli I miejsce w wielkim konkursie filmowym organizowanym przez Forum Film i program [email protected] – ?I nie ma mocnych na Waszą klasę?.

 

Pod opieką nauczycielki Anny Antczak, uczniowie z Bełchatowa przygotowali ilustrowane opowiadanie o przygodach rodziny Iniemamocnych ?I nie ma mocni na tropie mapy?.

 

Na drugim miejscu uplasowała się klasa 2c z Gimnazjum nr 132 w Warszawie, trzecie miejsce zajęli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku.

 

Zwycięskie opowiadania opublikowane zostały na stronach www.interklasa.pl

 

Zdobywcy I miejsca otrzymają sprzęt komputerowy dla szkoły, atrakcyjne gadżety związane z filmem “Iniemamocni” dla wszystkich dzieci z danej klasy oraz zaproszenie na pokaz filmu.  Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają gadżety związane z filmem – oczywiście dla wszystkich dzieci z danej klasy.  Nagrody dodatkowe w postaci zestawów gier i komputerowych programów edukacyjnych dla zdobywców pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca ufundowała firma CD Projekt.

 

Do udziału w konkursie zaproszone były klasy V-VI szkół podstawowych oraz wszystkie klasy gimnazjów pod kierunkiem nauczyciela – opiekuna. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu i opisaniu przygód bohaterów filmu “Iniemamocni” w formie opowiadania, miniscenariusza, rymowanki.  To już drugi, po ?Rogatym ranczo?, filmowy konkurs dla szkół organizowany przez  Forum Film oraz [email protected]ę. 

 

Film ?Iniemamocni? właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. Jest kolejną animowaną opowieścią twórców ?Toy Story?, ?Potworów i spółki? oraz ?Gdzie jest Nemo? (Oscar dla najlepszego filmu rysunkowego), zrealizowaną przez wytwórnię Disneya wspólnie ze studiem Pixar. Tym razem mistrzowie animacji komputerowej, z właściwym sobie humorem, wprowadzają nas w zupełnie inną rzeczywistość ? do świata superbohaterów, takich jak Superman, czy Batman i… Iniemamocni!

 

Dodatkowe informacje:

 

www.interklasa.pl

 

www.forumfilm.com.pl/iniemamocni

Źródło Fundacja – Polski Portal Edukacyjny [email protected] Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Abonamenci Swisscom Mobile   #Brad Duea   #Napster Mobile   #Prezes Napstera