Wiadomości branżowe

Freixenet – sponsor premiery filmu “Pozory i złudzenia”

Freixenet, hiszpański producent win musujących CAVA, światowy lider w segmencie win musujących objął swoim patronatem kolejna premierę filmową. Tym razem jest to obraz  w reżyserii François Hanss i Arthur-Emmanuel Pierre pt. “Pozory i złudzenia” dytrybuowany przez KinoŚwiat. W rolach głównych występują: Emmanuelle Seigner, Philippe Torreton, Clément Brilland. Thriller przywołujący w pamięci Gorzkie gody Romana Polańskiego z Emmanuelle Seignier. Laura (Emmanuelle Seignier), striptizerka z nocnego klubu, robi wyjątkowe wrażenie na jednym z gości. Przystojny, bogaty i elegancki Marco (Philippe Torreton) szybko proponuje jej małżeństwo. Laura postanawia porzucić dla niego dotychczasowe życie. Ale wychodząc z klubu po swoim ostatnim nocnym występie, ulega tragicznemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku do końca życia pozostanie głucha i oszpecona bliznami. Zakochany Marco nie opuszcza jej jednak w tragicznej sytuacji. Zabiera ją do swojej luksusowej rezydencji, pomaga w rehabilitacji i powrocie do normalnego życia. Krótko po tym pobierają się.  

Sześć lat później, mały incydent w szkole, w który zamieszany będzie ich syn Jeannot (Clement Brilland), rzuci cień na życie ich rodziny, a także przeszłość i prawdziwe intencje Marco. Prywatne śledztwo doprowadzi Laurę do przerażającego odkrycia…

Premiera filmu odbędzie się 19 lutego a na ekrany kin w całej Polsce wchodzi 27 lutego.

Freixenet S.A. numer jeden w segmencie win musujących na całym świecie. Obecny ze swoimi produktami w ponad 150 krajach. Winnica znajduje się w małym katalońskim miasteczku położonym 40 km na południe od Barcelony. Tradycje winiarskie firmy sięgają 1861 roku, kiedy to w Sant Sadourni d´Anoia  została założona firma ´Casa Sala´. Była ona początkiem długiej historii Freixeneta.

Na polskim rynku produkty firmy Freixenet obecne są od 1996 roku dzięki współpracy z polską firmą AN.KA Dystrybucja, odpowiedzialną za import i dystrybucję produktów Grupy. Od lipca 2001 roku Freixenet S.A. ma także swoje biuro w Polsce, które działa jako instrument wspomagający sprzedaż i promocje na polskim rynku. 

Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts