Wiadomości branżowe

Swisscom Mobile jako pierwszy uruchomił mobilny serwis muzyczny M-USE firm Ericsson i Sony Music.

Swisscom Mobile jest pierwszym operatorem na świecie, który uruchomił M-USE, nowy mobilny serwis muzyczny opracowany przez firmę Ericsson we współpracy z Sony Music Germany. M-USE jest integralną częścią portalu Vodafone Live! uruchomionego przez operatora Swisscom Mobile, w tym samym czasie. W ofercie M-USE znajdują się najświeższe informacje ze świata muzyki, zdjęcia wykonawców, klipy

Swisscom Mobile jest pierwszym operatorem na świecie, który uruchomił M-USE, nowy mobilny serwis muzyczny opracowany przez firmę Ericsson we współpracy z Sony Music Germany. M-USE jest integralną częścią portalu Vodafone Live! uruchomionego przez operatora Swisscom Mobile, w tym samym czasie. W ofercie M-USE znajdują się najświeższe informacje ze świata muzyki, zdjęcia wykonawców, klipy muzyczne oraz zaawansowana muzyczna usługa rekomendacyjna.< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

Swisscom Mobile jest największym operatorem telefonii komórkowej w Szwajcarii. Usługa M-USE, w pełni zintegrowana z portalem Vodafone Live!, dostarcza dzwonki, informacje muzyczne oraz mobilne pakiety muzyczne StarMMS. StarMMS zawiera klipy muzyczne, zdjęcia wykonawców oraz najświeższe informacje ze świata muzyki.

 

M-USE oferuje użytkownikom łatwy dostęp to rozległych archiwów muzycznych firmy Sony Music zawierających przeboje takich gwiazd jak Anastacia, Sarah Connor czy Ricky Martin. Utwory i informacje z innych wytwórni płytowych będą dostępne wkrótce.

 

Usługa M-USE jest dostępna poprzez WAP, SMS i Internet. Pakiety muzyczne wysyłane są aktualnie za pomocą MMS-ów, a nowoczesna platforma jest przygotowana na przyjęcie nowych rozwiązań technicznych.

 

M-USE wykorzystuje rozwiązanie Digital Rights Management (DRM) a inteligentny system rekomendacyjny gwarantuje, że fani muzyki będą otrzymywać spersonalizowane pakiety muzyczne.

 

 

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy zaoferować naszym klientom przełomowy mobilny serwis muzyczny. Ten serwis odgrywa bardzo ważną rolę w naszej nowej ofercie Vodafone Live! oraz podkreśla pozycję Swisscom Mobile jako najbardziej innowacyjnego operatora w Szwajcarii, powiedział Felix Kamer, szef projektu Vodafone Live! w Swisscom Mobile.

 

Jestem zadowolony z fakty, że Swisccom Mobile wybrał M-USE jako swoje mobilne rozwiązanie muzyczne. Doskonała zabawa oraz łatwość korzystania z M-USE sprawia, że ta usługa jest idealnym rozwiązaniem dla innowacyjnej usługi Vodafone Live!. Zapowiada się udana współpraca ze Swisccom Mobile i czekam niecierpliwie na pierwszą możliwość skorzystania z ich serwisu muzycznego, powiedział Balthasar Schramm, prezes Sony Music na Niemcy, Szwajcarię i Austrię.

 

M-USE jest dostępny dla użytkowników usługi Vodafone Live! operatora Swisscom Mobile od 13 listopada 2003r. W najbliższej przyszłości usługa M-USE będzie również dostępna u innych operatorów.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy