Nowość – Newsletter [email protected]

Elektroniczny biuletyn [email protected] to nowa usługa portalu www.interklasa.pl

Elektroniczny biuletyn informacyjny Polskiego Portalu Edukacyjnego [email protected] to najlepszy i najszybszy sposób na otrzymywanie informacji o nowościach i wydarzeniach związanych z programem [email protected] Biuletyn to cotygodniowa porcja informacji na temat polskiej oświaty, internetowych zasobów edukacyjnych, wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji,  projektów europejskich, wydarzeń i ciekawostek. 

Aby otrzymywać cotygodniowy biuletyn portalu [email protected] należy podać swój adres e-mail w formularzu rejestracji. Biuletyn można zamówić zarówno w wersji html, jak i tekstowej. Formularz dostępny jest ze strony głównej portalu www.interklasa.pl.

Bezpośredni adres formularza rejestracji:

http://www.interklasa.pl/portal/index/strony?mainSP=newsletter&mainSRV=interklasa&page=add_req

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Program [email protected] powstał, aby przygotować młode pokolenie Polaków do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym. Projekt uzyskał poparcie Ministerstwa Edukacji, organizacji rządowych i pozarządowych - wszystkich opcji politycznych, a jego patronami zostały: Telewizja Polska S.A., Polskie Radio, oraz Gazeta Wyborcza. [email protected] pomaga między innymi w wyposażeniu szkół w sprzęt komputerowy, ułatwia szkołom dostęp do Internetu, organizuje szkolenia dla nauczycieli oraz stymuluje tworzenie zasobów edukacyjnych w Sieci, czemu służy powołany do życia w ramach programu [email protected] projekt niekomercyjnego Polskiego Portalu Edukacyjnego www.interklasa.pl. [email protected] promuje także szkoły najlepiej przygotowujące uczniów do funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym, przyznając prestiżowe wyróżnienia Znak Jakości [email protected] Znak Jakości [email protected] potwierdza, że szkoła stała się ośrodkiem wdrażania idei społeczeństwa informacyjnego. Co roku organizowane są Spotkania Partnerów [email protected]  - patronat nad   uroczystością objął w ubiegłym roku na znak poparcia dla inicjatyw programu [email protected] Przewodniczący Komisji Europejskiej Romano Prodi.

 

Źródło Fundacja - Polski Portal Edukacyjny [email protected] Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top