Wiadomości branżowe

“Zapisy wyobraźni” – wystawa prac dyplomantów ASP w Galerii Ericsson

W Galerii firmy Ericsson otwarto wystawę prac dyplomantów i wykładowców Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie prezentującą malarstwo, ceramikę i tkaninę.

 

25 kwietnia 2003 r. w Galerii firmy Ericsson została otwarta wystawa „Zapisy wyobraźni”. Przedstawiono prace Barbary Łuczkowiak i Włodzimierza Szymańskiego, wykładowców Wydziału Malarstwa ASP, artystów w dziedzinie malarstwa i tkaniny oraz wyróżnionych, tegorocznych dyplomantek: Joanny Bylickiej, Marii Kiesner i Anny Wojnarowskiej.

 

Współpraca firmy Ericsson z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie trwa od 1999r. „Zapisy Wyobraźni” są już siódmą ekspozycją promującą młodych twórców i ich mistrzów. Poszukiwanie nowych sposobów komunikacji z otoczeniem jest istotnym zadaniem twórców naszej współczesności. Mecenat firmy Ericsson daje temu świadectwo wspierając zarówno artystów sztuki jak i technologii.

 

Wystawa, zainaugurowana wernisażem, któremu towarzyszyła muzyka wykonywana przez „Warszawskie Trio Stroikowe” – trio studentów trzeciego roku Akademii Muzycznej w Warszawie, potrwa do listopada 2003.

 

Zebrane prace tworzą otwartą dla publiczności Galerię Ericsson. Wystawę można oglądać w foyer budynku firmy Ericsson przy Al. Jerozolimskich 92 w Warszawie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00.

 

Więcej informacji o Galerii Ericsson można znaleźć na stronach internetowych www.ericsson.pl/galeria.xml.

 

Fotografie wybranych prac można pobrać z www.ericsson.pl/pliki/galeria

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts