Wiadomości branżowe

Wspólna akcja Kidprotect, Caritas i Panda Software Polska

MOŻESZ POMÓC

5 złotych od każdego sprzedanego programu antiwurusowego Panda Software Polska przeznaczy na Fundację Kidprotect lub akcję \”www.bezdomni.pl – to jedyny adres, jaki mamy\”, organizowaną przez Caritas Polska. Kupując program każdy z klientów sam wskaże, na którą z tych akcji mają zostać przeznaczone pieniądze. To pierwsza akcja w Polsce, w ramach której możemy sami zdecydować, na co zostaną przeznaczone środki.

Wspólna akcja Pandy Software Polska, Caritas Polska i Fundacji Kidprotect potrwa do 15 maja. \”Chcemy pokazać naszym klientom, że tak naprawdę to oni są sponsorami działań społecznych i dlatego dajemy im możliwość wyboru\” – mówi Paweł Ratyński, communication manager Panda Software Polska.

Środki przekazane na fundację Kidprotect przeznaczone zostaną na sfinansowanie pierwszego w Polsce Centrum Monitoringu, służącego do walki z internetową pornografią dziecięcą i pedofilią oraz na organizowaną przez fundację akcję spotkań z rodzicami w szkołach. W czasie tych spotkań przeszkoleni wolontariusze będą mówić rodzicom o zagrożeniach, jakie wiążą się z korzystaniem przez dzieci z internetu oraz o sposobach chronienia dzieciaków w sieci. Caritas Polska zebrane środki przeznaczy na pomoc bezdomnym.

www.pspolska.pl
www.kidprotect.pl/panda

Źródło Fundacja Kidprotect.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts