Wiadomości branżowe

“Znaki Natury” w Galerii firmy Ericsson.

Wystawa mistrzów i studentów ASP w  siedzibie firmy Ericsson. W dniu 13 czerwca 2002 roku, w siedzibie firmy Ericsson odbył się szósty z kolei wernisaż prac mistrzów i młodych artystów – wykładowców i studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tytuł wystawy „Znaki Natury” nawiązuje do wspólnej dla artystów i inżynierów

Wystawa mistrzów i studentów ASP w  siedzibie firmy Ericsson.

W dniu 13 czerwca 2002 roku, w siedzibie firmy Ericsson odbył się szósty z kolei wernisaż prac mistrzów i młodych artystów – wykładowców i studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tytuł wystawy „Znaki Natury” nawiązuje do wspólnej dla artystów i inżynierów inspiracji twórczej i poszukiwania źródeł natchnienia.

Na wystawę składają się prace wykładowców i studentów ASP: Jarosława Modzelewskiego (jednego z twórców Gruppy), Włodzimierza Szymańskiego, Stanisława Baj, Janusza Knorowskiego, Krzysztofa Olszewskiego, Agnieszki Kieliszczyk, Diany Marszałek, Karola Radziszewskiego i Piotra Zarasia.

Prace zaprezentowane na wystawie „Znaki natury” w Galerii firmy Ericsson to indywidualna interpretacja otaczającego nas świata. „Czas obecny to tysiące komunikatów, a znaki czasu to w szeroko rozumianej abstrakcji coraz większy dysonans między naturą a człowiekiem. Wystawa „Znaki Natury” to zarazem znaki czasu” – powiedział Włodzimierz Szymański, kurator Galerii firmy Ericsson.

Związek firmy Ericsson i ASP trwa od 1999 roku. Galeria Ericssona, mieszcząca się w siedzibie firmy w Al. Jerozolimskich 92 działa pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Publiczność może odwiedzać Galerię Ericssona od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00. Wystawa będzie czynna do grudnia 2002 roku.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy