Wiadomości branżowe

Wielka aukcja charytatywna z okazji Dnia Dziecka

Mam przyjemność poinformować o rozpoczęciu wielkiej aukcji charytatywnej (http://www.allegro.pl/niewidzialni/) prac plastycznych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Akcja została przygotowana z okazji Dnia Dziecka i trwa od dziś do 4 czerwca br. Cały dochód ze sprzedaży rysunków na aukcjach Allegro.pl zostanie przekazany na potrzeby chorych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.

Akcja odbywa się w ramach, trwającej już trzy lata, współpracy między marką Domestos (http://www.niewidzialni.com) a CZD, które jest partnerem przy realizacji prospołecznego programu propagowania higieny pod hasłem \”Domestos – tu byłem\”. W tym roku każdy może przyczynić się do przywrócenia uśmiechu choremu dziecku i podarowania mu zdrowia otrzymując przy okazji unikalny rysunek. Wystarczy zakupić na aukcji jeden z ponad stu(!) obrazków wykonanych przez dzieciaki z CZD.

Sponsorem akcji jest nowy serwis internetowy marki Domestos http://www.niewidzialni.com we współpracy z Allegro.pl. Wyłącznym patronem medialnym jest BiznesNet.pl (http://www.biznesnet.pl). Wszelkie informacje dotyczące opisywanej akcji charytatywnej można znaleźć pod adresem: http://www.niewidzialni.com

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy